Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Misja cały film

Misja ogląda w tym momencie: 47 użytkowników (37 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Misja cały film
Tweetnij

Misja cały film

Rok produkcji: 1986
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

W połowie osiemnastego wieku hiszpański jezuita, ojciec Gabriel (Jeremy Irons) zakłada misję w rejonie południowoamerykańskiego wodospadu Iguazu, chrystianizując lokalną ludność Indian Guaraní. Wkrótce dołącza doń nawrócony handlarz niewolnikami i okrutnik Rodrigo Mendoza (Robert De Niro), pragnący posługą misyjną zmyć z… Obejrzyj Misja cały film online już teraz.

Obejrzyj Misja
17:17
17
17
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:17
Brak komentarzy

Misja cały film

Aby obejrzeć Misja cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Misja z 1986 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Misja gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Misja gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Misja cały film online już teraz.