Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Kursk Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kursk po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Kursk cały film
Tweetnij

Kursk cały film

Rok produkcji: 2018
Czas trwania: 1 godz. 58 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.7/10

Opis

10 sierpnia 2000 roku okręt podwodny Kursk, stalowy kolos o rozmiarach pary jumbo jetów i długości dwóch boisk piłkarskich, wyrusza na pierwsze od dekady ćwiczenia wojenne. W wielkich manewrach Floty Północnej niezatapialna duma rosyjskiej marynarki bierze udział w towarzystwie 30 okrętów i trzech innych łodzi podwodnych. Dwa dni później potężna eksplozja, którą zarejestrowały nawet sejsmografy na Alasce, posyła Kursk na dno arktycznych wód Morza Barentsa. Według docierających informacji katastrofę przeżywa zaledwie 23 z 118 obecnych na pokładzie marynarzy. Obejrzyj Kursk cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Kursk:

Cały film Kursk z 2018 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Belgia, Francja. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Thomas Vinterberg. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Na rauszu z 2020 roku. Gatunki filmu Kursk z 2018r. to: dramat, historyczny, dreszczowiec, akcji. Widzowie ocenili ten film na 6.7 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Kursk online.

Filmy podobne do Kursk:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Kursk
15:35
15
35
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:33

Kursk cały film

Aby obejrzeć Kursk cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Kursk z 2018 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Kursk gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Kursk gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Kursk cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się