Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Hiacynt

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Hiacynt po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Hiacynt cały film
Tweetnij

Hiacynt cały film

Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 1 godz. 46 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.0/10

Opis

"Hiacynt" to thriller osadzony w latach 80., który opowie kryminalną historię śledztwa prowadzonego w sprawie seryjnego mordercy gejów. Jego głównym bohaterem będzie Robert, młody milicjant "z zasadami", który wpada na trop groźnego przestępcy. W toku śledztwa poznaje Arka i postanawia wykorzystać go jako informatora. Nie zdaje sobie jednak sprawy, jak relacja z nowopoznanym mężczyzną wpłynie zarówno na jego pracę, jak i życie osobiste. Obejrzyj Hiacynt cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Hiacynt:

Cały film Hiacynt z 2021 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Piotr Domalewski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Cicha Noc z 2017 roku. Gatunki filmu Hiacynt z 2021r. to: dreszczowiec, kryminalny, tajemnica. Widzowie ocenili ten film na 7.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Hiacynt online.

Filmy podobne do Hiacynt:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Hiacynt
17:17
17
17
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:03

Hiacynt cały film

Aby obejrzeć Hiacynt cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Hiacynt z 2021 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Hiacynt gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Hiacynt gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Hiacynt cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się