Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Zodiak Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Zodiak po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Zodiak cały film
Tweetnij

Zodiak cały film

Rok produkcji: 2007
Czas trwania: 2 godz. 37 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.5/10

Opis

Lata 70-te. Seryjny zabójca terroryzuje okolice San Francisco. Pewnego dnia SFPD otrzymuje listy od Zodiaka, w których przyznaje się on do popełnienia 37 zabójstw. Podobne wiadomości otrzymuje redakcja dziennika "San Francisco Chronicle" oraz adwokat Melvin Belli. Nie są to jednak zwykłe listy - ich autor zwodzi policję… Obejrzyj Zodiak cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Zodiak:

Cały film Zodiak z 2007 roku (oryginalny tytuł filmu to Zodiac) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser David Fincher. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film The Social Network z 2010 roku. Gatunki filmu Zodiak z 2007r. to: kryminalny, dramat, tajemnica, dreszczowiec. Widzowie ocenili ten film na 7.5 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Zodiak online.

Filmy podobne do Zodiak:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Zodiak
09:00
09
00
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:37

Zodiak cały film

Aby obejrzeć Zodiak cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Zodiak z 2007 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Zodiac cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2007 roku, której widzowie dali ocenę 7.5/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Zodiak gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Zodiak gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Zodiak cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się