Całe filmy z gatunku Kryminał - Oglądaj online

Oglądaj całe filmy z gatunku Kryminał online, bez wychodzenia z domu.

Tweetnij

Podziemny krąg (1999)

Co ty możesz o sobie wiedzieć, jeśli nigdy nie walczyłeś? W tym niezwykłym, pełnym niespodziewanych zwrotów akcji i nie pozbawionym swoistego humoru filmie w reżyserii Davida Finchera ("Siedem") oryginalne i dynamiczne kreacje stworzyli Brad Pitt ("Siedem") i Edward Norton ("Lęk pierwotny"). Jack (Norton) cierpi na chroniczną bezsenność i jest całkowicie znudzony swym dotychczasowym życiem. Do czasu, gdy spotyka charyzmatycznego Tylera Durdena (Pitt) - sprzedawcę mydła o dość pokrętnej filozofii życia... Uważa on bowiem, że samo-doskonalenie jest dla słabeuszy, a to co rzeczywiście sprawia, że warto żyć to samo-destrukcja.

Informacje o filmie Oglądaj cały film

Miasto Boga (2002)

Rakietę ma 10 lat. Jego brat, noszący ksywkę Kaczor, należy do bandy o osobliwej nazwie Trio Czułość. Przez jakiś czas trio rządzi osiedlem, budząc podziw młodszych dzieciaków. O dorównaniu im marzy zwłaszcza Kostka, najbliższy przyjaciel Bene. Podsuwa on bandzie pomysł napadu na dom schadzek. W czasie akcji Kostka zabija wszystkich okradzionych wcześniej klientów domu. Następnie zabija Kaczora - dotychczasowego przywódcę i przejmuje władzę w Mieście Boga. Przybiera imię Mały Ze.

Informacje o filmie Oglądaj cały film

Dawno Temu w Ameryce (1984)

Lata 20. i 30. XX wieku. David i Max razem dorastali w żydowskim getcie w Nowym Jorku. Byli członkami gangu młodzieżowego, żyli z drobnych oszustw. Po latach przyjaciele kierują własną grupą przestępczą, mają wspólne fundusze, nad którymi pieczę sprawuje ich kompan Moe. Robią wielkie pieniądze na nielegalnym handlu alkoholem. Wraz z nadejściem końca prohibicji w 1933 roku gang przeżywa kryzys finansowy. Zgrana niegdyś paczka powoli się rozpada.

Informacje o filmie Oglądaj cały film

Wściekłe psy (1992)

Po nieudanym napadzie na sklep jubilerski czterech gangsterów spotyka się w opustoszałym podmiejskim magazynie. Biały (Harvey Keitel), Pomarańczowy (Tim Roth), Blondyn (Michael Madsen) i Różowy (Steve Buscemi) zdają sobie sprawę, że wśród nich jest zdrajca odpowiedzialny za wpadkę. Ich zleceniodawca, Joe Cabot (Lawrence Tierney), domaga się zdemaskowania policyjnego konfidenta, lecz wzajemne oskarżenia, wrogość i nieufność nie sprzyjają jego wykryciu. Narastająca atmosfera podejrzliwości będzie początkiem krwawej tragedii.

Informacje o filmie Oglądaj cały film

Wilk z Wall Street (2013)

Prawdziwa historia króla Wall Street. Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) zarabiał tysiące dolarów na minutę. Wydawał je równie szybko zaczynając od pijackiej imprezy zakończonej zatopieniem 50m jachtu, a kończąc na rachunku hotelowym na 700 tys. dolarów oraz rozbiciu prywatnego odrzutowca. W latach 90-tych były szef firmy inwestycyjnej "Stratton Oakmont" został jednym z najbardziej niesławnych rekinów amerykańskiego sektora finansowego. Oszukując klientów na korzyść własnej firmy wspiął się na szczyt. Jego hedonistyczny tryb życia nie uległ zmianie nawet, gdy FBI i komisja papierów wartościowych pukały do jego drzwi. Oto biografia człowieka, który zaczynając od sprzedawania lodów na ulicznym rogu doszedł do miliardów.

Informacje o filmie Oglądaj cały film

Świadek oskarżenia (1957)

Sir Wilfrid Robarts właśnie opuścił szpital po ciężkiej chorobie serca. Lekarze zalecają mu spokój i trzymanie się z dala od sali sądowej. Ledwie Wilfrid znalazł się w domu, a już Leonard Vole, oskarżony o zamordowanie bogatej wdowy, która zapisała mu cały majątek, zdołał zainteresować go swoją sprawą. Vole trafił do aresztu, a sir Wilfrid - do sądu. Linia obrony opiera się na zeznaniu żony Volea, Christine, która dostarcza mężowi alibi. Nieoczekiwanie w dniu rozprawy kobieta składa zeznania obciążające męża.

Informacje o filmie Oglądaj cały film

Pół żartem, pół serio (1959)

Pod koniec szalonych lat dwudziestych, w czasach prohibicji, początku ery swingu i kulminacji wojen gangsterskich dwaj bezrobotni muzycy, Jerry i Joe, są przypadkowo świadkami porachunków kryminalnych w dniu świętego Walentego. Wiedzą za dużo, więc nie pozostaje im nic innego, jak zwiać najdalej, jak to możliwe. Jedynym ratunkiem okazuje się ucieczka z Chicago na Florydę i to w kobiecym przebraniu. Teraz już jako Daphne i Josephine na chwilę przed odjazdem pociągu trafiają do żeńskiego zespołu jazzowego, udającego się na koncerty do Miami.

Informacje o filmie Oglądaj cały film
Pokazano TOP 30 Całych Filmów z gatunku KRYMINALNY do obejrzenia online po Polsku.

Gatunek filmowy Kryminał Całe Filmy po polsku

Gatunek filmów kryminalnych to emocjonująca podróż w mroczny świat zbrodni, intryg i nieoczekiwanych zwrotów akcji. To gatunek, który trzyma widza w napięciu od pierwszej sceny do ostatnich chwil, kusząc go rozwiązywaniem zagadek i odkrywaniem prawdy.

Czym są filmy kryminalne?

Filmy kryminalne to gatunek, który skupia się na badaniu zbrodni, dochodzeniach policyjnych i psychologicznych profilach przestępców. Te filmy często prezentują skomplikowane intrygi, zagadkowe morderstwa i moralne dylematy. Są to produkcje, które angażują widza w proces rozwiązywania tajemniczych zagadek.

Czy filmy kryminalne są wartościowe?

Filmy kryminalne są wartościowe, ponieważ pozwalają nam eksplorować ciemne strony ludzkiej natury i rozważać kwestie sprawiedliwości, winy i kary. To gatunek, który kładzie nacisk na moralne dylematy i procesy myślowe zarówno bohaterów, jak i widzów. Filmy kryminalne mogą także dostarczać emocji, wzbudzać napięcie i angażować intelektualnie.

Trendy w świecie filmów kryminalnych

Gatunek filmowy kryminalny stale się rozwija, wprowadzając nowe technologie i bardziej złożone fabuły. Współczesne filmy kryminalne często łączą elementy psychologicznego thrilleru z realistycznymi opisami pracy śledczych, co tworzy produkcje, które nie tylko trzymają widza w napięciu, ale także prowokują do głębszych refleksji.

Filmy kryminalne to gatunek, który zaprasza nas do świata zbrodni i intryg. Oglądanie ich to nie tylko emocjonująca podróż w mroczny świat, ale także okazja do rozważań nad moralnością i ludzką naturą. Niezależnie od tego, czy jesteś fanem klasyki gatunku, czy też poszukujesz nowych, wciągających historii, filmy kryminalne zawsze dostarczą ci ekscytujących doznań i wyzwań intelektualnych.