Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Człowiek z blizną Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Człowiek z blizną po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Człowiek z blizną cały film
Tweetnij

Człowiek z blizną cały film

Rok produkcji: 1983
Czas trwania: 2 godz. 50 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.3/10

Opis

Kubański emigrant Tony Montana opuszcza ojczyznę i przybywa do Miami. Razem z przyjacielem, Mannym Riberą, zaczyna pracować dla mafii narkotykowej. Obejrzyj Człowiek z blizną cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Człowiek z blizną:

Cały film Człowiek z blizną z 1983 roku (oryginalny tytuł filmu to Scarface) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Brian De Palma. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Oczy węża z 1998 roku. Gatunki filmu Człowiek z blizną z 1983r. to: akcji, dramat, dreszczowiec, kryminalny, przygodowy. Widzowie ocenili ten film na aż 8.3 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Człowiek z blizną:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Człowiek z blizną
22:18
22
18
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:08
Człowiek z blizną -

Człowiek z blizną cały film

Aby obejrzeć Człowiek z blizną cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Człowiek z blizną z 1983 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Scarface cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1983 roku, której widzowie dali ocenę 8.3/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Człowiek z blizną gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Człowiek z blizną gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Człowiek z blizną cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się