Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

60 sekund Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film 60 sekund po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
60 sekund cały film
Tweetnij

60 sekund cały film

Rok produkcji: 2000
Czas trwania: 1 godz. 57 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.5/10

Opis

By uratować brata, legendarny złodziej samochodów musi w tydzień dostarczyć mafii 50 luksusowych aut. Obejrzyj 60 sekund cały film po polsku już teraz.

O całym filmie 60 sekund:

Cały film 60 sekund z 2000 roku (oryginalny tytuł filmu to Gone in Sixty Seconds) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Dominic Sena. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu 60 sekund z 2000r. to: akcji, dreszczowiec, kryminalny, przygodowy, sensacyjny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć 60 sekund cały film online.

Filmy podobne do 60 sekund:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj 60 sekund
23:57
23
57
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:54
60 sekund -

60 sekund cały film

Aby obejrzeć 60 sekund cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. 60 sekund z 2000 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Gone in Sixty Seconds cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2000 roku, której widzowie dali ocenę 6.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

60 sekund gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie 60 sekund gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć 60 sekund cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się