Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Klient cały film

Klient ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (30 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Klient cały film
Tweetnij

Klient cały film

Rok produkcji: 1994
Czas trwania: 1h 59min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.7/10

Opis

Jedenastoletni Mark Sway (Brad Renfro) wraz ze swoim młodszym bratem udają się do lasu, żeby wypalić papierosa. Zbiegiem okoliczności stają się oni świadkami samobójstwa znanego prawnika z Luizjany. Mężczyzna zdążył jednak przed śmiercią wyjawić Markowi, gdzie znajduje się ciało senatora Boyda Boyetta. Chłopiec znając… Obejrzyj Klient cały film online już teraz.

Obejrzyj Klient
04:10
04
10
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 06:09

Klient cały film

Aby obejrzeć Klient cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Klient z 1994 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Klient gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Klient gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Klient cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się