Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Deja Vu Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Deja Vu po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Deja Vu cały film
Tweetnij

Deja Vu cały film

Rok produkcji: 2006
Czas trwania: 2 godz. 8 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.0/10

Opis

Agent Carlin prowadzi sprawę eksplozji promu, w której śmierć poniosło kilkaset osób. Dzięki najnowszej technologii FBI może oglądać wydarzenia sprzed kilku dni. Obejrzyj Deja Vu cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Deja Vu:

Cały film Deja Vu z 2006 roku (oryginalny tytuł filmu to Déjà Vu) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Tony Scott. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Top Gun z 1986 roku. Gatunki filmu Deja Vu z 2006r. to: akcji, dreszczowiec, kryminalny, przygodowy, science fiction. Widzowie ocenili ten film na 7.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Deja Vu online.

Filmy podobne do Deja Vu:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Deja Vu
06:29
06
29
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:37

Deja Vu cały film

Aby obejrzeć Deja Vu cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Deja Vu z 2006 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Déjà Vu cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2006 roku, której widzowie dali ocenę 7.0/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Deja Vu gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Deja Vu gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Deja Vu cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się