Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wyrwa

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wyrwa po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Wyrwa cały film
Tweetnij

Wyrwa cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.0/10

Opis

Głównym bohaterem jest Maciek (Tomasz Kot), którego życie zmienia tajemniczy wypadek samochodowy. W zdarzeniu ginie jego żona Janina (Karolina Gruszka). Najprawdopodobniej kobieta popełniła samobójstwo. Maciej nie ma jednak pojęcia, dlaczego do wypadku doszło pod Mrągowem, skoro Janina powiedziała, że jedzie na delegację… Obejrzyj Wyrwa cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wyrwa:

Cały film Wyrwa z 2023 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Bartosz Konopka. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Wyrwa z 2023r. to: dreszczowiec, kryminalny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 5.0/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Wyrwa cały film online.

Filmy podobne do Wyrwa:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wyrwa
06:38
06
38
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 08:38

Wyrwa cały film

Aby obejrzeć Wyrwa cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wyrwa z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Wyrwa gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wyrwa gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wyrwa cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się