Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Najmro

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Najmro po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Najmro cały film
Tweetnij

Najmro cały film

Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 1 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.5/10

Opis

Brawurowe wyczyny Najmrodzkiego śledziła w latach 70. i 80. cała Polska. Najmro wraz ze swoją ferajną obrabia Pewexy, żeby żyć kolorowo w czasach, w których wszystko było szare i zakazane. Wolność i dobrą zabawę kocha ponad wszystko. Niespodziewanie na jego drodze stanie kobieta, która skradnie jego serce. Dla niej… Obejrzyj Najmro cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Najmro:

Cały film Najmro z 2021 roku (oryginalny tytuł filmu to Najmro. Kocha, kradnie, szanuje) to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Mateusz Rakowicz. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Dzień Matki z 2023 roku. Gatunki filmu Najmro z 2021r. to: komedia, kryminalny, akcji. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.5/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Najmro cały film online.

Filmy podobne do Najmro:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Najmro
21:15
21
15
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 22:55

Najmro cały film

Aby obejrzeć Najmro cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Najmro z 2021 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Najmro. Kocha, kradnie, szanuje cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2021 roku, której widzowie dali ocenę 6.5/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Najmro gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Najmro gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Najmro cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się