Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

GoldenEye Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film GoldenEye po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
GoldenEye cały film
Tweetnij

GoldenEye cały film

Rok produkcji: 1995
Czas trwania: 2 godz. 10 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

James Bond tropi rosyjskich mafiosów z syndykatu zbrodni zwanego organizacją "Janus". Przejęli oni "Złote oko", broń masowego rażenia, która jest umieszczona w rosyjskim satelicie. Zbrodniczą operacją kieruje brytyjski zdrajca, agent 006, który wraz z rosyjskimi wspólnikami planuje zemstę przy pomocy skradzionej broni. Obejrzyj GoldenEye cały film po polsku już teraz.

O całym filmie GoldenEye:

Cały film GoldenEye z 1995 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Martin Campbell. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Casino Royale z 2006 roku. Gatunki filmu GoldenEye z 1995r. to: przygodowy, akcji, dreszczowiec. Widzowie ocenili ten film na 6.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu GoldenEye online.

Filmy podobne do GoldenEye:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj GoldenEye
22:30
22
30
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 00:40
Seria James Bond Seria James Bond
SERIA

James Bond

CZĘŚĆ 17

GoldenEye cały film

Aby obejrzeć GoldenEye cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. GoldenEye z 1995 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

GoldenEye gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie GoldenEye gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć GoldenEye cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się