Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Thor cały film

Thor ogląda w tym momencie: 52 użytkowników (41 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Thor cały film
Tweetnij

Thor cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Nordycki bóg Thor (Chris Hemsworth) zostaje pozbawiony mocy i zesłany na Ziemię przez swego ojca Odyna (Anthony Hopkins) za lekkomyślne zachowanie. Musi odzyskać swój magiczny młot Mjöllnir, by wrócić do domu i ochronić swoje królestwo przed nadciągającą wojną. Obejrzyj Thor cały film online już teraz.

Obejrzyj Thor
17:06
17
06
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:06
Seria Thor Seria Thor
SERIA

Thor

CZĘŚĆ 1
Brak komentarzy

Thor cały film

Aby obejrzeć Thor cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Thor z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Thor gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Thor gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Thor cały film online już teraz.