Użytkownik Aga394 właśnie się zarejestrował i rozpoczął oglądanie filmu Avatar istota wody. X
WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Planeta małp cały film

Planeta małp ogląda w tym momencie: 46 użytkowników (42 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Planeta małp cały film
Tweetnij

Planeta małp cały film

Rok produkcji: 1968
Czas trwania: 2h
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.7/10

Opis

Astronauci lądują awaryjnie w środku zbiornika wodnego na nieznanej planecie. Przedzierają się przez zalegającą wokół pustynię. Wkrótce odkrywają, że na wyspie żyją inteligentne małpy. Dowódca statku, George Taylor (Charlton Heston), zostaje przez nie schwytany. Obejrzyj Planeta małp cały film online już teraz.

Obejrzyj Planeta małp
17:26
17
26
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:26
Seria Planeta Małp Seria Planeta Małp
SERIA

Planeta Małp

CZĘŚĆ 1
Brak komentarzy

Planeta małp cały film

Aby obejrzeć Planeta małp cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Planeta małp z 1968 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Planeta małp gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Planeta małp gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Planeta małp cały film online już teraz.