Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Rzeka tajemnic Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Rzeka tajemnic po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Rzeka tajemnic cały film
Tweetnij

Rzeka tajemnic cały film

Rok produkcji: 2003
Czas trwania: 2 godz. 17 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.9/10

Opis

Adaptacja powieści Dennisa Lehanea. Życie trzech przyjaciół zmienia się, gdy jeden z nich wsiada do niewłaściwego samochodu. Po 25 latach ich drogi znowu się krzyżują. Obejrzyj Rzeka tajemnic cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Rzeka tajemnic:

Cały film Rzeka tajemnic z 2003 roku (oryginalny tytuł filmu to Mystic River) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Australia. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Clint Eastwood. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Wzgórze Rozdartych Serc z 1986 roku. Gatunki filmu Rzeka tajemnic z 2003r. to: dramat, dreszczowiec, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na 7.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Rzeka tajemnic online.

Filmy podobne do Rzeka tajemnic:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Rzeka tajemnic
08:59
08
59
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:16
Rzeka tajemnic -

Rzeka tajemnic cały film

Aby obejrzeć Rzeka tajemnic cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Rzeka tajemnic z 2003 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Mystic River cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2003 roku, której widzowie dali ocenę 7.9/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Rzeka tajemnic gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Rzeka tajemnic gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Rzeka tajemnic cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się