Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Wzgórze Rozdartych Serc Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Wzgórze Rozdartych Serc po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Wzgórze Rozdartych Serc cały film
Tweetnij

Wzgórze Rozdartych Serc cały film

Rok produkcji: 1986
Czas trwania: 2 godz. 10 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.9/10

Opis

Sierżant Tom Gunny Highway dostaje zadanie, które polega na wyszkoleniu nowych kadetów. Obejrzyj Wzgórze Rozdartych Serc cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Wzgórze Rozdartych Serc:

Cały film Wzgórze Rozdartych Serc z 1986 roku (oryginalny tytuł filmu to Heartbreak Ridge) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Clint Eastwood. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Snajper z 2014 roku. Gatunki filmu Wzgórze Rozdartych Serc z 1986r. to: akcji, dramat, komedia, przygodowy, wojenny. Widzowie ocenili ten film na 6.9 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Wzgórze Rozdartych Serc online.

Filmy podobne do Wzgórze Rozdartych Serc:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Wzgórze Rozdartych Serc
23:02
23
02
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 01:12
Wzgórze Rozdartych Serc -

Wzgórze Rozdartych Serc cały film

Aby obejrzeć Wzgórze Rozdartych Serc cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Wzgórze Rozdartych Serc z 1986 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Heartbreak Ridge cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1986 roku, której widzowie dali ocenę 6.9/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Wzgórze Rozdartych Serc gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wzgórze Rozdartych Serc gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Wzgórze Rozdartych Serc cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się