Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Trainspotting Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Trainspotting po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Trainspotting cały film
Tweetnij

Trainspotting cały film

Rok produkcji: 1996
Czas trwania: 1 godz. 33 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.0/10

Opis

Mark Renton (Ewan McGregor) nie ma ochoty wieść "przyzwoitego" życia. Zamiast kariery, rodziny i przesiadywania przed telewizorem wybiera wieczną balangę, narkotyki i kompletny odjazd. W jego zakręconych perypetiach towarzyszą mu zwariowani przyjaciele: świr Begbie (Robert Carlyle), kobieciarz Sick Boy (Jonny Lee Miller), niezbyt rozgarnięty Spud (Ewen Bremner) i Diane (Kelly Macdonald) - dziewczyna z dobrego domu. Jednak pewnego dnia Mark postanawia zerwać z przeszłością i stać się normalnym obywatelem. Nic z tego - jego przyjaciele nie pozwalają mu tak łatwo się zmienić. Gdy będzie trzeba, zamieszkają w jego mieszkaniu, będą pić piwo, a nawet sprzedadzą telewizor... Obejrzyj Trainspotting cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Trainspotting:

Cały film Trainspotting z 1996 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Danny Boyle. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Yesterday z 2019 roku. Gatunki filmu Trainspotting z 1996r. to: dramat, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na 8.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Trainspotting online.

Filmy podobne do Trainspotting:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Trainspotting
17:28
17
28
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:01
Trainspotting -

Trainspotting cały film

Aby obejrzeć Trainspotting cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Trainspotting z 1996 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Trainspotting gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Trainspotting gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Trainspotting cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się