Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Amy Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Amy po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Amy cały film
Tweetnij

Amy cały film

Rok produkcji: 2015
Czas trwania: 2 godz. 8 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.5/10

Opis

Dokumentalna opowieść o zmarłej w 2011 roku w wieku 27 lat brytyjskiej wokalistce Amy Winehouse. Historia dziewczyny obdarzonej fenomenalnym talentem, która w bardzo krótkim czasie stała się światową gwiazdą. Film zrealizowany z nieznanych do tej pory materiałów archiwalnych, z bardzo bliska pokazujący jej zawrotną karierę, presję globalnego sukcesu, potrzebę ryzykownego życia i trudne związki z mężczyznami. Obejrzyj Amy cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Amy:

Cały film Amy z 2015 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Asif Kapadia. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Senna z 2010 roku. Gatunki filmu Amy z 2015r. to: dokumentalny, muzyczny. Widzowie ocenili ten film na 7.5 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Amy online.

Filmy podobne do Amy:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Amy
16:03
16
03
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:11

Amy cały film

Aby obejrzeć Amy cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Amy z 2015 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Amy gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Amy gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Amy cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się