Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Gwiazda rocka Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Gwiazda rocka po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Gwiazda rocka cały film
Tweetnij

Gwiazda rocka cały film

Rok produkcji: 2001
Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Chris, ślepo naśladujący muzycznego idola, otrzymuje propozycję zastąpienia go w zespole. Mężczyzna wkrótce przekonuje się, że życie gwiazdy rocka odbiega od jego wyobrażeń. Obejrzyj Gwiazda rocka cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Gwiazda rocka:

Cały film Gwiazda rocka z 2001 roku (oryginalny tytuł filmu to Rock Star) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Stephen Herek. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Zaginiony pies z 2023 roku. Gatunki filmu Gwiazda rocka z 2001r. to: dramat, komedia, muzyczny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Gwiazda rocka cały film online.

Filmy podobne do Gwiazda rocka:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Gwiazda rocka
20:45
20
45
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 22:30
Gwiazda rocka -

Gwiazda rocka cały film

Aby obejrzeć Gwiazda rocka cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Gwiazda rocka z 2001 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Rock Star cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2001 roku, której widzowie dali ocenę 6.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Gwiazda rocka gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Gwiazda rocka gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Gwiazda rocka cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się