Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Imię róży cały film

Imię róży ogląda w tym momencie: 47 użytkowników (43 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Imię róży cały film
Tweetnij

Imię róży cały film

Rok produkcji: 1986
Czas trwania: 2h 10min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.7/10

Opis

Rok 1327, franciszkanin William z Baskerville zostaje poproszony o wyjaśnienie okoliczności śmierci zakonnika w benedyktyńskim klasztorze. Kolejne zabójstwa wywołują panikę. Obejrzyj Imię róży cały film online już teraz.

Obejrzyj Imię róży
20:43
20
43
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 22:53
Imię róży -

Imię róży cały film

Aby obejrzeć Imię róży cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Imię róży z 1986 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Imię róży gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Imię róży gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Imię róży cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się