Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Wyprawa do Dżungli cały film

Wyprawa do Dżungli ogląda w tym momencie: 50 użytkowników (39 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Wyprawa do Dżungli cały film
Tweetnij

Wyprawa do Dżungli cały film

Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 2h 7min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.4/10

Opis

Miłośniczka nauki Lily (Emily Blunt) pragnie odnaleźć legendarne drzewo o niezwykłych właściwościach leczniczych, które mogłoby zmienić świat medycyny. W tym celu udaje się w podróż z Londynu do Amazonii, gdzie zatrudnia tajemniczego Franka (Dwayne Johnson). Tylko na jego zrujnowanej, choć uroczej, łodzi "La Quila" mają szansę dotrzeć do celu. Pozornie całkowicie niedobrana para bohaterów w czasie wspólnej wyprawy, będzie musiała zmierzyć się z nadprzyrodzonymi siłami, kryjącymi się w zwodniczym pięknie bujnego lasu deszczowego. Im Lily i Frank będą bliżej odkrycia tajemnicy zaginionego drzewa, tym usilniej los będzie ich wystawiał na coraz cięższe próby, kładąc na szali nie tylko ich życie, ale i całej ludzkości. Obejrzyj Wyprawa do Dżungli cały film online już teraz.

Obejrzyj Wyprawa do Dżungli
15:15
15
15
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:22

Wyprawa do Dżungli cały film

Aby obejrzeć Wyprawa do Dżungli cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Wyprawa do Dżungli z 2021 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Wyprawa do Dżungli gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wyprawa do Dżungli gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Wyprawa do Dżungli cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się