Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

The Covenant Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film The Covenant po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
The Covenant cały film
Tweetnij

The Covenant cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz. 3 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.8/10

Opis

Podczas swojej ostatniej tury w Afganistanie sierżant John Kinley (Jake Gyllenhaal) wraz ze swoim oddziałem wpadają w zasadzkę. Afgański tłumacz Ahmed (Dar Salim) ratuje życie Johna i razem udaje im się dotrzeć na amerykańską ziemię. Po jakimś czasie Kinley dowiaduje się, że jego wybawca wraz ze swoją rodziną nie otrzymali obiecanego bezpiecznego przejazdu do Ameryki. Chcąc spłacić swój dług wraca do strefy wojny, aby ich odzyskać, zanim talibowie upolują ich jako pierwszych. Obejrzyj The Covenant cały film po polsku już teraz.

O całym filmie The Covenant:

Cały film The Covenant z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Guy Ritchies The Covenant) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Guy Ritchie. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Sherlock Holmes z 2009 roku. Gatunki filmu The Covenant z 2023r. to: wojenny, akcji, dreszczowiec. Widzowie ocenili ten film na 7.8 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu The Covenant online.

Filmy podobne do The Covenant:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj The Covenant
17:23
17
23
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 19:26
The Covenant -

The Covenant cały film

Aby obejrzeć The Covenant cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. The Covenant z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Guy Ritchies The Covenant cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 7.8/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

The Covenant gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie The Covenant gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć The Covenant cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się