Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Piękny umysł Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Piękny umysł po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Piękny umysł cały film
Tweetnij

Piękny umysł cały film

Rok produkcji: 2001
Czas trwania: 2 godz. 15 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.2/10

Opis

Geniusz matematyczny John Nash za wszelką cenę pragnie opracować teorię, dzięki której zostanie cenionym naukowcem. Przeszkodą staje się jego stopniowo rozwijająca choroba. Obejrzyj Piękny umysł cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Piękny umysł:

Cały film Piękny umysł z 2001 roku (oryginalny tytuł filmu to A Beautiful Mind) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Ron Howard. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Apollo 13 z 1995 roku. Gatunki filmu Piękny umysł z 2001r. to: biograficzny, dramat, romans. Widzowie ocenili ten film na aż 8.2 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Piękny umysł:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Piękny umysł
01:01
01
01
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 03:16
Piękny umysł -

Piękny umysł cały film

Aby obejrzeć Piękny umysł cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Piękny umysł z 2001 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

A Beautiful Mind cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2001 roku, której widzowie dali ocenę 8.2/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Piękny umysł gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Piękny umysł gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Piękny umysł cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się