Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Oppenheimer Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Oppenheimer po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Oppenheimer cały film, czyli historia powstania bomby atomowej

Cały film Oppenheimer to długo wyczekiwana przez wszystkich na świecie, a szczególnie fanów Christophera Nolana (reżyser), produkcja filmowa opowiadająca historię Roberta Oppenheimera, czyli twórcę pierwszej na świecie bomby atomowej. Był on amerykańskim fizykiem i profesorem na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, który podczas 2 Wojny Światowej brał udział w przedsięwzięciu, które miało opracować bombę atomową.

Obsada filmy Oppenheimer

W filmie Oppenheimer zagrało wielu znanych i szanowanych w środowisku filmowym aktorów, między innymi:

  • Cillian Murphy (rola głównego bohatera - Roberta Oppenheimer),
  • Robert Downey Jr. - Lewis Strauss (oficer marynarki wojennej),
  • Florence Pugh - Jean Tatlock,
  • Emily Blunt - Katherine Oppenheimer (córka Roberta Oppenheimer),
  • Jack Quaid - Richard Feynman (amerykański fizyk),
  • Matt Damon - Leslie Groves (generał porucznik United States Army, absolwent akademii wojskowej West Point.),
  • Rami Malek - David Hill

Najlepszy film 2023 roku

Według wielu krytyków filmowych, produkcja Oppenheimer jest kandydatem do najlepszego filmu 2023r. Opinie te wydają się potwierdzać widzowie, którzy mają bardzo pozytywne pinie po obejrzeniu całego filmu Oppenheimer w kinach lub online. Nic dziwnego. Christopher Nolan jest znany ze swojego kunsztu filmowego i starego podejścia (Nolan nagrywa między innymi na analogu) do tworzenia filmów, które kochają widzowie.

Wzmianka o Polsce w filmie Oppenheimer

Co ciekawe, w filmie pojawia się również polski akcent. Akcja filmu odbywa się w trakcie drugiej wojny światowej a w filmie pojawia się informacja o inwazji Niemiec na Polskę. Takich smaczków jest wiele w całym filmie, zazwyczaj są to jednak małe wstawki, a autor skupia się bardziej na historii wspomnianego bohatera, niż na pobocznych kwestiach.

Oglądaj Oppenheimer Cały Film (Lektor PL, Dubbing) Online

Możesz oglądać film Oppenheimer bez wychodzenia z domu. Zarejestruj się, aby otrzymać dostęp do usługi, w której sprawdzisz źródła całego filmu Oppenheimer online. Film jest zdecydowanie wart obejrzenia i na pewno zapisze się w historii kina światowego, co sprawia, że musisz go obejrzeć online.

Oppenheimer cały film
Tweetnij

Oppenheimer cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 2 godz. 40 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.0/10

Opis

Historia amerykańskiego naukowca J. Roberta Oppenheimera i jego roli w stworzeniu bomby atomowej. Obejrzyj Oppenheimer cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Oppenheimer:

Cały film Oppenheimer z 2023 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone, Wielka Brytania. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Christopher Nolan. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Interstellar z 2014 roku. Gatunki filmu Oppenheimer z 2023r. to: dramat, biograficzny. Widzowie ocenili ten film na 7.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Oppenheimer online.

Filmy podobne do Oppenheimer:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Oppenheimer
06:53
06
53
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 09:33
Oppenheimer -

Oppenheimer cały film

Aby obejrzeć Oppenheimer cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Oppenheimer z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Oppenheimer gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Oppenheimer gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Oppenheimer cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się