Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Karate Kid cały film

Karate Kid ogląda w tym momencie: 55 użytkowników (44 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Karate Kid cały film
Tweetnij

Karate Kid cały film

Rok produkcji: 1984
Czas trwania: 2h 6min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.1/10

Opis

Daniel Larusso wraz z ojcem Lucille przeprowadzają się z New Jersey do Los Angeles. Wkrótce chłopak poznaje ładną blondynkę Ali Mills. Dziewczyna bardzo mu się podoba, ale ma zazdrosnego chłopaka, karatekę John’ego Kreese. Ten bez problemu daje wycisk rywalowi. Po kolejnej porażce Danny postanawia zapisać się do klubu… Obejrzyj Karate Kid cały film online już teraz.

Obejrzyj Karate Kid
02:45
02
45
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 04:51
Seria Karate Kid Seria Karate Kid
SERIA

Karate Kid

CZĘŚĆ 1

Karate Kid cały film

Aby obejrzeć Karate Kid cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Karate Kid z 1984 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Karate Kid gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Karate Kid gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Karate Kid cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się