Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Kevin sam w Nowym Jorku Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kevin sam w Nowym Jorku po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Kevin sam w Nowym Jorku to kontynuacja kultowej komedii z 1990 roku, która ponownie przenosi widzów w świat pełen śmiechu, przygód i niezapomnianych chwil. Film jest prawdziwą ucztą dla zmysłów, oferując ogromną dawkę humoru, chaosu i ciepłych momentów.

O czym jest film Kevin sam w Nowym Jorku?

Fabuła rozpoczyna się, kiedy pomyłka na lotnisku oddziela Kevina McCallistera od reszty rodziny, wysyłając go przypadkiem do Nowego Jorku. Wielkie miasto staje się terenem jego kolejnych szalonych pomysłów na obronę przed złoczyńcami. W miarę jak Kevin wprawia złoczyńców w zakłopotanie, serce miasta otwiera się na niego, przynosząc nie tylko walkę z przestępcami, ale także prawdziwą przyjaźń.

Obsada filmu

Obsada filmu "Kevin sam w Nowym Jorku" doskonale oddaje bohaterów, dodając unikalnego uroku każdej postaci. Macaulay Culkin wciela się w rolę chłopca pełnego pomysłów i sprytu, którego nieoczekiwane sytuacje doprowadzają do lawinowej serii komicznych zdarzeń. Daniel Stern i Joe Pesci jako złoczyńcy zapewniają dawkę humoru, tworząc klasyczną rywalizację z Kevinem.

Kultowa komedia świąteczna

Podobnie jak pierwsza część Kevina, film jest głęboko kojarzony ze świętami i wszedł do naszej tradycji jako obowiązkowy coroczny seans w święta.

Coś więcej niż komedia

"Kevin sam w Nowym Jorku" to nie tylko komedia rodzinna, to również opowieść o odkrywaniu nowych miejsc, poznawaniu ludzi i dawaniu drugiej szansy. Film pokazuje, że prawdziwa przygoda nie zawsze musi się wiązać z egzotycznymi lokacjami, ale może rozpocząć się w sercu wielkiego miasta.

Obejrzyj Kevin sam w Nowym Jorku cały film online

Kevin sam w Nowym Jorku to film, który niezmiennie dostarcza radości i rozrywki, zarówno dla tych, którzy pamiętają pierwszą część, jak i dla nowych widzów. Humor, kreatywność i sympatyczny urok postaci tworzą niezapomnianą opowieść o duchu walki, przyjaźni i odwadze, która rozśmiesza i wzrusza na równi. Obejrzyj Kevin sam w Nowym Jorku cały film po rejestracji.

Kevin sam w Nowym Jorku cały film
Tweetnij

Kevin sam w Nowym Jorku cały film

Rok produkcji: 1992
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.7/10

Opis

Kevin przypadkowo trafia do Nowego Jorku, gdzie spotyka złodziei, którzy chcieli kiedyś obrabować jego dom. Obejrzyj Kevin sam w Nowym Jorku cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Kevin sam w Nowym Jorku:

Cały film Kevin sam w Nowym Jorku z 1992 roku (oryginalny tytuł filmu to Home Alone 2: Lost in New York) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Chris Columbus. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Harry Potter i Komnata Tajemnic z 2002 roku. Gatunki filmu Kevin sam w Nowym Jorku z 1992r. to: familijny, komedia, kryminalny, przygodowy. Widzowie ocenili ten film na 6.7 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Kevin sam w Nowym Jorku online.

Filmy podobne do Kevin sam w Nowym Jorku:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Kevin sam w Nowym Jorku
09:44
09
44
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 11:44
Seria Kevin sam w domu Seria Kevin sam w domu
SERIA

Kevin sam w domu

CZĘŚĆ 2
Kevin sam w Nowym Jorku -

Kevin sam w Nowym Jorku cały film

Aby obejrzeć Kevin sam w Nowym Jorku cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Kevin sam w Nowym Jorku z 1992 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Home Alone 2: Lost in New York cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1992 roku, której widzowie dali ocenę 6.7/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Kevin sam w Nowym Jorku gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Kevin sam w Nowym Jorku gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Kevin sam w Nowym Jorku cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się