Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Gatunek cały film

Gatunek ogląda w tym momencie: 49 użytkowników (40 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Gatunek cały film
Tweetnij

Gatunek cały film

Rok produkcji: 1995
Czas trwania: 1h 48min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.9/10

Opis

Kiedy obca istota - wytwór inżynierii genetycznej - ucieka spod obserwacji, naukowiec Xavier Fitch (Ben Kingsley) tworzy grupę ekspertów mającą na celu jej odnalezienie. Załoga: morderca (Michael Madsen), empata (Forest Whitaker), biolog (Marg Helgenberger) i antropolog (Alfred Molina) - tropią swą ofiarę w Los Angeles.… Obejrzyj Gatunek cały film online już teraz.

Obejrzyj Gatunek
15:36
15
36
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 17:24
Seria Gatunek Seria Gatunek
SERIA

Gatunek

CZĘŚĆ 1

Gatunek cały film

Aby obejrzeć Gatunek cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Gatunek z 1995 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Gatunek gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Gatunek gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Gatunek cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się