Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Dzień świra cały film

Dzień świra ogląda w tym momencie: 62 użytkowników (28 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Dzień świra cały film
Tweetnij

Dzień świra cały film

Rok produkcji: 2002
Czas trwania: 1h 33min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.5/10

Opis

44-letni Adaś Miauczyński, sfrustrowany inteligent- nauczyciel- polonista, rozwiedziony, kochający dorastającego syna - to bohater, którego już znamy z wcześniejszych filmów Marka Koterskiego: "Nic śmiesznego: i "Ajlawju". Miauczyński w "Dniu świra" to człowiek przeżywający "piekło najbliższych pięciu minut". Niczym… Obejrzyj Dzień świra cały film online już teraz.

Obejrzyj Dzień świra
03:21
03
21
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 04:54

Dzień świra cały film

Aby obejrzeć Dzień świra cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Dzień świra z 2002 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Dzień świra gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Dzień świra gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Dzień świra cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się