Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Ambassada

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Ambassada po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Ambassada cały film
Tweetnij

Ambassada cały film

Rok produkcji: 2013
Czas trwania: 1 godz. 45 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 4.7/10

Opis

Mela i Przemek odkrywają, że winda w budynku, do którego się przeprowadzili, przenosi z 2012 roku do początku II wojny światowej. Obejrzyj Ambassada cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Ambassada:

Cały film Ambassada z 2013 roku to polska produkcja wyczekiwana przez fanów z całego kraju. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Juliusz Machulski. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Kiler z 1997 roku. Gatunki filmu Ambassada z 2013r. to: fantasy, komedia. Film został oceniony przez widzów na ocenę 4.7/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Ambassada cały film online.

Filmy podobne do Ambassada:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Ambassada
17:10
17
10
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:55
Ambassada -

Ambassada cały film

Aby obejrzeć Ambassada cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Ambassada z 2013 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Ambassada gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Ambassada gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Ambassada cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się