Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Zielona mila Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Zielona mila po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Zielona Mila, wyreżyserowana w 1999 roku, to kamień milowy kina światowego, który wciąż porusza serca widzów swoją niezwykłą fabułą i wzruszającą głębią emocji. Adaptacja bestsellerowej powieści Stephena Kinga przenosi nas w świat więziennych murów w Luizjanie, gdzie rozgrywa się opowieść o nadziei, humanizmie i tajemnicach, które kształtują ludzkie losy.

O czym jest film Zielona Mila?

Fabuła filmu osadzona jest w latach 30. XX wieku w więzieniu Cold Mountain Penitentiary, gdzie pracuje Paul Edgecomb. W jego oddziale pojawia się nowy więzień John Coffey, skazany na karę śmierci. Coffey, oskarżony o brutalne morderstwo, ukrywa w sobie tajemniczą zdolność uzdrawiania.

Genialna obsada filmu

Obsada "Zielonej Mili" to prawdziwa plejada talentów. Michael Duncan w roli Johna Coffeya dostarcza widowiskowej i poruszającej interpretacji, zdobywając uznanie krytyków i publiczności. Tom Hanks jako Paul Edgecomb wciela się w postać złożoną emocjonalnie, balansującą między brutalną rzeczywistością a wewnętrznym konfliktem moralnym. Ponadto, aktorski zespół tworzą także znakomici David Morse, Bonnie Hunt, James Cromwell i inni.

Film z głębokim przesłaniem

"Zielona Mila" to nie tylko opowieść o nadprzyrodzonych zjawiskach, lecz także o ludzkiej naturze, miłości i szukaniu sensu w trudnych chwilach. Film porusza tematy uniwersalne, skłaniając do refleksji nad życiem i sprawiedliwością. Jego unikalna fabuła, wzbogacona o mistrzowskie aktorstwo, składa hołd ludzkiej wytrwałości w obliczu przeciwności losu.

Czy warto obejrzeć cały film Zielona mila?

Oglądając Zielona mila cały film z 1999 roku, widzowie przeniosą się w głęboki świat emocji, gdzie odwaga, współczucie i niewyobrażalne tajemnice składają się na niezwykłą opowieść o kondycji ludzkiej duszy w obliczu niewytłumaczalnych zdarzeń. To niezaprzeczalnie jeden z tych filmów, które pozostawiają trwały ślad w sercach i umysłach, przypominając nam o mocy człowieczeństwa nawet w najtrudniejszych okolicznościach. Te wartości jednoznacznie mówią o tym, że warto obejrzeć ten film.

Zielona mila cały film
Tweetnij

Zielona mila cały film

Rok produkcji: 1999
Czas trwania: 3 godz. 8 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.6/10

Opis

Emerytowany strażnik więzienny opowiada przyjaciółce o niezwykłym mężczyźnie, którego skazano na śmierć za zabójstwo dwóch 9-letnich dziewczynek. Obejrzyj Zielona mila cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Zielona mila:

Cały film Zielona mila z 1999 roku (oryginalny tytuł filmu to The Green Mile) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Frank Darabont. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Skazani na Shawshank z 1994 roku. Gatunki filmu Zielona mila z 1999r. to: dramat, fantasy, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na aż 8.6 na 10 możliwych do uzyskania punktów, co oznacza, że jest to jedna z najlepszych i najlepiej ocenianych produkcji filmowych wszechczasów.

Filmy podobne do Zielona mila:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Zielona mila
18:10
18
10
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 21:18
Zielona mila -

Zielona mila cały film

Aby obejrzeć Zielona mila cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Zielona mila z 1999 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

The Green Mile cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 1999 roku, której widzowie dali ocenę 8.6/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Zielona mila gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Zielona mila gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Zielona mila cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się