Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Nie patrz w dół Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Nie patrz w dół po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Spiś treści:

Fabuła całego filmu Nie patrz w dół

Jedna z głównych bohaterek filmu - Becky, traci swojego męża podczas jednej ze wspinaczek na które wybrała się z nim oraz z jej przyjaciółką. Wywołuje to u niej traumę, którą zamierza pokonać, wspinając się na jedną z najwyższych wież telewizyjnych.

Becky pod namową swojej przyjaciółki, Hunter, postanawia podjąć się tej ryzykownej wspinaczki. Obie kobiety wyruszają, aby zdobyć szczyt wspomnianej wieży telewizyjnej.

Gdy obie są już na szczycie, jak się okazało, starej i przerdzewiałej wieży, następuje wypadek. Przez mało stabilne, zjedzone przez rdzę, uchwyty drabin, odczepiają się one oraz spadają, odcinając tym samym drogę powrotu dla bohaterek filmu.

Kobiety muszą za każdą cenę znaleźć sposób, na kontakt z kimkolwiek, kto mógłby wezwać pomoc. Jest to jednak bardzo utrudnione, przez m.in. brak zasięgu.

Obsada filmu

Becky Connor, czyli główna bohaterka, jest grana przez aktorkę Grace Caroline Currey. Jej przyjaciółkę natomiast (Shiloh Hunter) zagrała Virginia Gardner. W rolę ojca Becky (James Conner) wcielił się Jeffrey Dean Morgan.

Czy warto obejrzeć Nie patrz w dół?

Film Nie patrz w dół dostarcza wielu emocji, w tym gwarantuje nam solidny zastrzyk adrenaliny. Jest to pierwszy tego typu film, nagrany na wysokości, który na pewno warto obejrzeć. Trwa on 1 godzinę i 47 minut.

Gdzie obejrzeć Nie patrz w dół?

Najlepszym miejsce do obejrzenia filmu "Nie patrz w dół" z 2022 roku jest wyszukiwarka filmów, gdzie można znaleźć i obejrzeć cały film.

Nie patrz w dół cały film
Tweetnij

Nie patrz w dół cały film

Rok produkcji: 2022
Czas trwania: 1 godz. 47 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.2/10

Opis

Dla dwóch najlepszych przyjaciółek — Becky i Hunter — życie polega na pokonywaniu lęków i przesuwaniu granic. Kiedy wspinają na wysokość 2000 stóp na szczyt odległej, opuszczonej wieży radiowej, okazuje się, że utknęli. Droga powrotna wystawia umiejętności dziewczyn na ciężką próbę. Obejrzyj Nie patrz w dół cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Nie patrz w dół:

Cały film Nie patrz w dół z 2022 roku (oryginalny tytuł filmu to Fall) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Scott Mann. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Gatunki filmu Nie patrz w dół z 2022r. to: dreszczowiec. Widzowie ocenili ten film na 7.2 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Nie patrz w dół online.

Filmy podobne do Nie patrz w dół:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Nie patrz w dół
09:05
09
05
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 10:52
Nie patrz w dół -

Nie patrz w dół cały film

Aby obejrzeć Nie patrz w dół cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Nie patrz w dół z 2022 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Fall cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2022 roku, której widzowie dali ocenę 7.2/10, co oznacza, że jest to jeden z najlepiej ocenianych filmów i na pewno warto obejrzeć go online.

Nie patrz w dół gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Nie patrz w dół gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Nie patrz w dół cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się