Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Greenland Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Greenland po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Greenland to amerykański film katastroficzny z 2020 roku, który wciąga widzów w pełną napięcia i emocji historię walki o przetrwanie w obliczu nadchodzącej apokalipsy. Ta wciągająca produkcja doskonale balansuje między dramatem osobistym a globalnym zagrożeniem.

Fabuła całego filmo

W całym filmie Greenland śledzimy losy rodziny, w skład której wchodzą John (wspaniale zagrany przez Gerarda Butlera), jego żona Allison (Jessica Chastain) oraz ich syn Nathan (wcielający się w postać młodego aktora). Nagłe wybuchy komet nad ziemią wskazują na zbliżający się kataklizm, a ziemia staje w obliczu zagłady.

John i Allison muszą podjąć decyzję o tym, jak ocalić siebie i swojego syna przed nieuchronnym losem. Wybierają się w pełną niebezpieczeństw podróż, aby dotrzeć do tajnego schronu, gdzie rzekomo będą bezpieczni przed nadciągającym kosmicznym uderzeniem. Jednak droga jest pełna wyzwań, zarówno fizycznych, jak i emocjonalnych, a para musi zmierzyć się z ludzką desperacją i egoizmem w obliczu zagłady.

Fabuła Greenland angażuje widza w pełni, pozostawiając go na krawędzi fotela i z sercem w gardle w oczekiwaniu na przełomową chwilę tej niezwykle trzymającej w napięciu opowieści.

Główna obsada

W rolę Johna wciela się Gerard Butler, aktor znany ze swoich charakterystycznych ról akcji, który tym razem udowadnia swoje umiejętności również jako ojciec stawiający wszystko na jedną kartę, by ocalić rodzinę. Jego autentyczna gra aktorska nadaje postaci wiarygodności i siły emocjonalnej.

Jego żonę, Allison, zagrała utalentowana Jessica Chastain, która wciela się w silną i odważną postać, równie zdeterminowaną, jak jej mąż, by przetrwać zagładę i uratować swojego syna.

W filmie pojawiają się również znakomici aktorzy drugoplanowi, którzy wnoszą do produkcji swoje umiejętności i charakteryzują postaci, które wpływają na losy głównych bohaterów.

Czy warto obejrzeć Greenland?

Film Greenland to pasjonująca i trzymająca w napięciu opowieść o przetrwaniu, rodzinie i ludzkiej solidarności w obliczu globalnej katastrofy. Fabuła, która bada ciemne strony ludzkiej natury i poświęcenie dla najbliższych, doskonale współgra z wybitnymi rolami Gerarda Butlera i Jessiki Chastain. To wszystko sprawia, że na prawdę warto obejrzeć Greenland cały film online

Greenland cały film
Tweetnij

Greenland cały film

Rok produkcji: 2020
Czas trwania: 2 godz.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 7.1/10

Opis

Ziemi grodzi zagłada. Rodzina Garritów walczy o przetrwanie podczas, gdy kometa, która spadła na planetę niszczy ludzkość. Obejrzyj Greenland cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Greenland:

Cały film Greenland z 2020 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Ric Roman Waugh. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Kandahar z 2023 roku. Gatunki filmu Greenland z 2020r. to: akcji, dreszczowiec, dramat. Widzowie ocenili ten film na 7.1 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Greenland online.

Filmy podobne do Greenland:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Greenland
00:49
00
49
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 02:49
Greenland -

Greenland cały film

Aby obejrzeć Greenland cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Greenland z 2020 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Greenland gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Greenland gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Greenland cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się