Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Brudny glina cały film

Brudny glina ogląda w tym momencie: 55 użytkowników (27 na telefonach)
zdjęcie profilu
plakat Brudny glina cały film
Tweetnij

Brudny glina cały film

Rok produkcji: 2011
Czas trwania: 1h 48min
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 5.5/10

Opis

Oficer Dave Brown (Woody Harrelson) służy w oddziale Rampart. Niewiele ma wspólnego z godnym zaufania, opanowanym i praworządnym stróżem prawa. Jest mizoginem, egoistą i brutalem. Sam ustala reguły gry i wymierza karę. Nie patyczkuje się z przestępcami – do jego najsłynniejszych akcji należy wyeliminowanie z życia… Obejrzyj Brudny glina cały film online już teraz.

Obejrzyj Brudny glina
14:37
14
37
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 16:25

Brudny glina cały film

Aby obejrzeć Brudny glina cały film odtwórz player na naszej stronie. W niektórych przypadkach do obejrzenia filmu potrzebna będzie rejestracja. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony. Brudny glina z 2011 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Brudny glina gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Brudny glina gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Brudny glina cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się