Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Kokainowy miś Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Kokainowy miś po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu
Kokainowy miś cały film
Tweetnij

Kokainowy miś cały film

Rok produkcji: 2023
Czas trwania: 1 godz. 36 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 6.3/10

Opis

Zainspirowana prawdziwą historią z 1985 roku o katastrofie samolotu handlarza narkotyków, zaginionej kokainie i niedźwiedziu, który się nią poczęstował. Na poszukiwanie zaginionej przesyłki po wypadku awionetki udają się policjanci, gangsterzy, pracownicy parku oraz 500-kilogramowy drapieżnik, który połknął oszałamiającą… Obejrzyj Kokainowy miś cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Kokainowy miś:

Cały film Kokainowy miś z 2023 roku (oryginalny tytuł filmu to Cocaine Bear) to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Elizabeth Banks. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Pitch Perfect 2 z 2015 roku. Gatunki filmu Kokainowy miś z 2023r. to: dreszczowiec, komedia, kryminalny. Film został oceniony przez widzów na ocenę 6.3/10. Jest to nie najlepszy wynik, co nie zmienia faktu, że film spotkał się również z wieloma przychylnymi opiniami. Sprawia to, że mimo wszystko, warto obejrzeć Kokainowy miś cały film online.

Filmy podobne do Kokainowy miś:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Kokainowy miś
16:24
16
24
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 18:00
Kokainowy miś -

Kokainowy miś cały film

Aby obejrzeć Kokainowy miś cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Kokainowy miś z 2023 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Cocaine Bear cały film to długo wyczekiwana przez wszystkich produkcja z 2023 roku, której widzowie dali ocenę 6.3/10. Film zdecydowanie warto obejrzeć online i wyrobić sobie własną opinię na jego temat.

Kokainowy miś gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Kokainowy miś gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Kokainowy miś cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się