Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Cruella Lektor PL, Dubbing

Obejrzyj trailer filmu oraz sprawdź gdzie obejrzeć cały film Cruella po szybkiej rejestracji.
zdjęcie profilu

Cały film Cruella to dynamiczna i wyjątkowa opowieść, która ukazuje w zupełnie nowym świetle jedną z najbardziej ikonicznych antagonistek w historii Disneya. Film ten przenosi nas do fascynującego świata mody i stylu lat 70., gdzie nieszablonowa i pełna determinacji Estella de Vil staje się legendarną Cruellą de Vil. To historia nie tylko o złodziejce serc, ale także o silnej i niezależnej kobiecie, która dąży do osiągnięcia swoich marzeń, nie oglądając się na konwenanse społeczeństwa.

Fabuła filmu Cruella

Cruella cały film to historia młodej i utalentowanej Estelli de Vil, która wychowuje się w londyńskich ulicach. Zafascynowana modą, Estella marzy o zostaniu sławną projektantką mody, ale zmuszona jest do życia na marginesie społeczeństwa jako osoba odrzucona. Wspierana przez swoje niezwykłe umiejętności projektowania, Estella wkrótce odkrywa swoją mroczną i intrygującą alter ego - Cruellę.

Gdy Estella dostaje szansę pracy u uznanej i wpływowej projektantki mody, Baroness von Hellman, jej życie wywraca się do góry nogami. Rozpoczyna się pasjonująca rywalizacja między młodą projektantką a bezwzględną Baroness. Estella podejmuje ryzyko, wchodząc na ścieżkę, która zagraża nie tylko jej marzeniom, ale także własnej tożsamości. W miarę jak intrygi i sekrety wychodzą na jaw, Estella odkrywa mroczne tajemnice przeszłości, które kształtują jej dzisiejszą tożsamość.

Obsada

W tej ekscytującej produkcji w główną rolę wciela się Emma Stone. Jej interpretacja Cruelli to prawdziwy majstersztyk aktorski, który dostarcza widzom zarówno emocji, jak i fascynacji postacią. Emma Thompson, u boku Stone, kreuje postać surowej i bezwzględnej Baroness von Hellman, wnosząc do filmu niezwykłą intensywność i obfitość emocji.

Nie można również zapomnieć o niezwykle talentowanej obsadzie aktorskiej, która wcieliła się w postacie towarzyszące Estelli w jej przygodach. Warto wymienić takie nazwiska, jak Joel Fry jako Jasper i Paul Walter Hauser jako Horace, dwóch bliskich przyjaciół Estelli, którzy stanowią wsparcie w jej niezwykłej podróży.

Czy warto i gdzie obejrzeć Cruella cały film?

Cały film Cruella to nie tylko film o modzie i stylu, ale także o sile woli i odwadze. To produkcja, która pozwala nam przyjrzeć się z innej perspektywy ikonicznej postaci, której dusza jest pełna tajemnic. Jeśli szukasz unikalnej opowieści o pasji, zemście i akceptacji samego siebie, "Cruella" jest filmem, który na pewno Cię oczaruje. Możesz sprawdzić gdzie obejrzeć cały film Cruella po szybkiej rejestracji.

Cruella cały film
Tweetnij

Cruella cały film

Rok produkcji: 2021
Czas trwania: 2 godz. 14 min.
Rodzaj: nieanimowany
IMDb Logo 8.0/10

Opis

Zdobywczyni Oscara Emma Stone (La La Land) w roli tytułowej Cruelli. Film opowiada o buntowniczych początkach jednego z najbardziej znanych i modnych kinowych złoczyńców, legendarnej Cruelli de Mon. Akcja Cruelli rozgrywa się w Londynie w latach 70. w trakcie punkrockowej rewolucji, opowiada historię Estelli, bystrej i… Obejrzyj Cruella cały film po polsku już teraz.

O całym filmie Cruella:

Cały film Cruella z 2021 roku to produkcja zrealizowana w krajach takich jak: Wielka Brytania, Stany Zjednoczone. Za cały film odpowiedzialny jest reżyser Craig Gillespie. Wziął on kluczowy udział w jego produkcji. Jest on również odpowiedzialny między innymi za film Jestem Najlepsza. Ja, Tonya z 2017 roku. Gatunki filmu Cruella z 2021r. to: komedia, kryminalny. Widzowie ocenili ten film na 8.0 z 10 możliwych do uzyskania punktów. Jest to bardzo przyzwoity wynik i zdecydowanie zachęca do obejrzenia Całego Filmu Cruella online.

Filmy podobne do Cruella:

Zobacz więcej podobnych filmów
Obejrzyj Cruella
00:12
00
12
Jeżeli zaczniesz oglądać teraz, skończysz o godz. 02:26

Cruella cały film

Aby obejrzeć Cruella cały film odtwórz player na naszej stronie. Następnie będzie potrzebna rejestrajca. Wykonasz ją klikając w przycisk rejestracja na pasku menu naszej strony lub poprzez okienko, które wyskoczy. Po rejestracji możesz otrzymać źródła oglądania filmu. Cruella z 2021 to bardzo ciekwy i często wyszukiwany w sieci film. Jego popularność może on zawdzięczać przykuwającemu uwadzę opisowi oraz zwiastunom. Je również znajdziesz na naszej stronie.

Cruella gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Cruella gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz sprawdzić gdzie obejrzeć Cruella cały film online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się