Joker 2 - Fabuła filmu, zwiastun i gdzie obejrzeć online?

Artykuł dodany przez Redakcja (2024-04-16)
Joker 2 - Fabuła filmu, zwiastun i gdzie obejrzeć online?

Joker: Folie à deux, czyli druga część historii o psychopatycznym mordercy klaunie już wkrótce zawita w kinach. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu, który znajdziesz w tym artykule. Sprawdź fabułę filmu, obejrzyj zwiastun i dowiedz się gdzie obejrzeć cały film Joker 2 online.

Joker 2 to długo wyczekiwana kontynuacja przygód klauna-mordercy. Pierwsza część odniosła ogromny sukces i zdobyła liczne nagrody, w tym nagrodę dla Joaquin Phoenixa za najlepszego aktora pierwszoplanowego w 2020r. Opowiadała ona o komiku, który w pewnym momencie życia popadł w obłęd i stał sie mordercą. Klimat filmu stworzony przez reżysera Todda Phillipsa był rodem wzięty z filmu Taksówkarz z 1976 roku, autorstwa Martina Scorsese.

Co się dzieje w zwiastunie filmu Joker 2?

W zwiastunie filmu Joker 2 pojawia się nowa kluczowa postać dla fabuły. Harley Quinn (zagrana przez Lady Gagę), czyli psychiatra szpitala Arkham, w którym znajduje się Joker spotyka go i nawiązuje z nim bliską więź. Zwiastun pokazuje bohaterów w bardzo romantyczny, musicalowy sposób, rodem z filmów takich jak La La Land.

Obejrzyj zwiastun filmu Joker 2

Gdzie obejrzeć film Joker 2?

Cały film Joker 2 będzie dostępny do obejrzenia online niedugo po jego kinowej premierze (4 października 2024 roku) na popularnych platformach vod. Sprawdź wyszukiwarkę filmów i oglądaj Joker: Folie à deux online.

Tagi: joker 2, joker 2 zwiastun, joker 2 gdzie obejrzec, joker 2 caly film online