Asterix i Obelix

Wszystkie części po kolei
Część serii
Plakat
Tytuł filmu
3 część

Asterix na olimpiadzie (2008)

Nadchodzą pierwsze w historii igrzyska olimpijskie, w których Rzymianom pozwolono wziąć udział. Galowie, od czasu podboju ich kraju przez Juliusza Cezara, czują się w pewnym sensie związani z Rzymianami i postanowili również przystąpić do rywalizacji. Gdy ta informacja dotarła do obozu Rzymian, wielu z nich zaniechało treningów, wiedząc dobrze, że nie ma szans z magicznym napojem Galów. Jednakże nie brakuje tych, którzy nie zamierzają tak łatwo się poddać.

Oglądaj cały film
4 część

Asterix i Obelix: W służbie Jej Królewskiej Mości (2012)

Rok 50 p.n.e. przynosi przygodę, gdy Juliusz Cezar kieruje się w stronę Brytanii. Królowa Brytów, Kordelia, wysyła swojego agenta, sir Mentafiksa, z tajną misją odnalezienia galijskiej wioski, która odważnie stawia opór Rzymowi. Tajną bronią mieszkańców wioski są inteligencja i spryt niezawodnego Asteriksa oraz siła jego nieodłącznego kompana, niezbyt rozgarniętego Obeliksa. Magiczna mikstura, która daje nadludzką siłę, ma być kluczem do pokonania Rzymian. Jednakże, wioska staje także w obliczu wyzwania w postaci antypatycznego Skandaliksa, któremu pod opieką Asteriksa i Obeliksa ma stać się prawdziwym Gallem.

Oglądaj cały film
5 część

Asterix i Obeliks: Imperium Smoka (2023)

Jest rok 50 p.n.e. Cesarzowa Chin, w wyniku zamachu stanu przeprowadzonego przez zdradzieckiego księcia, zostaje uwięziona. Córka porwanej władczyni – księżniczka Sass-Yi, wraz ze swoim wiernym ochroniarzem i fenickim kupcem wyrusza do odległej Galii, aby szukać pomocy dla swojego kraju. Tak oto poznaje Asteriksa i…

Oglądaj cały film