Królowa

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Królowa ogląda w tym momencie: 53 użytkowników (26 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Królowa cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Królowa wszystkie odcinki

Opis

Historia Sylwestra i Loretty - emerytowanego krawca i drag queen, który pięćdziesiąt lat temu wyjechał z Polski, by realizować się w Paryżu. Wbrew złożonej sobie przed laty obietnicy, decyduje się wrócić do rodzinnego górniczego miasteczka, po tym jak dostaje list od nieznanej mu dotąd osiemnastoletniej wnuczki Izy… Obejrzyj serial Królowa online już teraz.

Królowa - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Królowa zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Królowa, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Królowa gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Królowa całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Królowa cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się