The Expanse

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
The Expanse ogląda w tym momencie: 52 użytkowników (40 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat The Expanse cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

The Expanse wszystkie odcinki

Opis

Akcja „The Expanse” rozgrywa się 200 lat w przyszłości, a w jej centrum leży sprawa zaginionej kobiety. Bohaterami są Jim Holden, zastępca dowódcy statku Canterbury, który zajmuje się holowaniem brył lodu z Pierścieni Saturna do zajmujących się górnictwem i wydobyciem minerałów Stacji Pasa Asteroid, oraz detektyw Miller, który poszukuje zaginionej. Kiedy wiedziony tropem trafia do Scopuli i sympatyzującego z buntownikami Holdena, zaczyna zdawać sobie sprawę, że dziewczyna może być kluczem do wszystkiego. Układowi Słonecznemu grozi wojna. Obejrzyj serial The Expanse online już teraz.

The Expanse -

The Expanse - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial The Expanse zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu The Expanse, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

The Expanse gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie The Expanse całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć The Expanse cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się