Ania, nie Anna

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Ania, nie Anna ogląda w tym momencie: 50 użytkowników (24 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Ania, nie Anna cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Ania, nie Anna wszystkie odcinki

Opis

Niezamężne rodzeństwo Cuthbertów, Marilla (Geraldine James) i Matthew (R.H. Thomson), zamieszkujące Zielone Wzgórze, pragnie adoptować chłopca z sierocińca, aby pomagał im w prowadzeniu gospodarstwa. Kiedy omyłkowo zostaje przysłana do nich rudowłosa Anne Shirley (Amybeth McNulty), decydują się ją odesłać. Cuthbertowie przejęci historią dziewczynki, postanawiają jednak ją przygarnąć. Obejrzyj serial Ania, nie Anna online już teraz.

Ania, nie Anna -

Ania, nie Anna - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Ania, nie Anna zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Ania, nie Anna, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Ania, nie Anna gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Ania, nie Anna całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Ania, nie Anna cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się