Impersonalni

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Impersonalni ogląda w tym momencie: 55 użytkowników (35 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Impersonalni cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Impersonalni wszystkie odcinki

Opis

Nieco ekscentryczny milioner (znany z serialu Zagubieni, Michael Emerson), który dorobił się fortuny w branży komputerowej, angażuje byłego agenta CIA (Jim Caviezel, znany m.in. z Pasji i Cienkiej Czerwonej Linii) do pomocy w swoim nowym projekcie. Udało mu się napisać program, który przewiduje możliwość popełnienia… Obejrzyj serial Impersonalni online już teraz.

Impersonalni -

Impersonalni - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Impersonalni zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Impersonalni, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Impersonalni gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Impersonalni całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Impersonalni cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się