Zdrada

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Zdrada ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (39 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Zdrada cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Zdrada wszystkie odcinki

Opis

Ścieżka kariery wyszkolonego przez MI6 Adama Lawrence’a wydaje się prosta, ale z powodu Kary, agentki rosyjskiego wywiadu, z którą dzieli on skomplikowaną przeszłość, przyjdzie mu zakwestionować całe swoje życie. Kara, Adam i jego żona Maddy próbują nawzajem ujawnić swoje sekrety, nawigując w stosunkach politycznych i… Obejrzyj serial Zdrada online już teraz.

Zdrada - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Zdrada zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Zdrada, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Zdrada gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Zdrada całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Zdrada cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się