Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Osaczony

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Osaczony ogląda w tym momencie: 56 użytkowników (38 na telefonach)
plakat Osaczony cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Osaczony wszystkie odcinki

Opis

Akcja serialu osadzona jest na osiedlu domów jednorodzinnych pod Warszawą. Głównym bohaterem jest Michał, który w trakcie porannego joggingu znajduje w lesie ciało sześcioletniego chłopca - syna sąsiadki. Śledztwo w sprawie morderstwa prowadzi detektyw Kron w myśl zasady, że ten kto znajduje ciało staje się pierwszym… Obejrzyj serial Osaczony online już teraz.

Osaczony - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Osaczony zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Osaczony, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Osaczony gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Osaczony całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Osaczony cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się