House of Cards

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
House of Cards ogląda w tym momencie: 55 użytkowników (30 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat House of Cards cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

House of Cards wszystkie odcinki

Opis

Francis Underwood (Kevin Spacey) jest amerykańskim kongresmenem z ramienia Demokratów. Pełni również funkcję tzw. "whipa" - osoby, której zadaniem jest dopilnowanie, aby pozostali członkowie partii zagłosowali zgodnie z wolą lidera. Frank pomógł wygrać w wyborach nowemu prezydentowi, który wcześniej obiecał mu fotel… Obejrzyj serial House of Cards online już teraz.

House of Cards -

House of Cards - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial House of Cards zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu House of Cards, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

House of Cards gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie House of Cards całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć House of Cards cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się