Szadź

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Szadź ogląda w tym momencie: 51 użytkowników (33 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Szadź cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Szadź wszystkie odcinki

Opis

Na obrzeżach Opola w okrutny sposób zostaje zamordowana młoda dziewczyna. Dochodzenie wykazuje, że była jedną z wielu ofiar psychopatycznego seryjnego zabójcy. Na miejscu zbrodni pojawia się komisarz Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska). Policjantka nie zdaje sobie jednak sprawy, że jej udział w śledztwie nie jest… Obejrzyj serial Szadź online już teraz.

Szadź - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Szadź zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Szadź, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Szadź gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Szadź całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Szadź cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się