Wyszukiwarka Filmów WyszukiwarkaFilmow.pl
Logowanie Rejestracja

Obejrzyj Król

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Król ogląda w tym momencie: 56 użytkowników (30 na telefonach)
plakat Król cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Król wszystkie odcinki

Opis

Akcja serialu dzieje się w Warszawie w 1937 roku. Nad Europą wisi widmo faszyzmu. Miastem trzęsie żydowski gang pod wodzą polskiego socjalisty, Kuma Kaplicy. Prym wiedzie w nim żydowski bokser, Jakub Szapiro – obiekt uwielbienia warszawskich kobiet oraz źródło zazdrości i lęku wielu mężczyzn. Jakub skrycie marzy o tym,… Obejrzyj serial Król online już teraz.

Król - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Król zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Król, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Król gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Król całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Król cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się