Przysięga

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Przysięga ogląda w tym momencie: 63 użytkowników (39 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Przysięga cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Przysięga wszystkie odcinki

Opis

Reyhan urodziła się na wsi i dorastała w tradycyjnej rodzinie. Po śmierci matki życie dziewczyny diametralnie się zmienia. Bogaty biznesmen Hikmet, którego ona traktuje jak wujka, prosi, aby Reyhan wyszła za mąż za jego syna, Emira. Pomimo, że Reyhan bardzo ceni Hikmeta, odmawia, ponieważ nie chce wiązać się z kimś, kogo… Obejrzyj serial Przysięga online już teraz.

Przysięga - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Przysięga zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Przysięga, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Przysięga gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Przysięga całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Przysięga cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się