Klangor

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Klangor ogląda w tym momencie: 58 użytkowników (40 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Klangor cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Klangor wszystkie odcinki

Opis

W niewyjaśnionych okolicznościach ginie nastolatka (Matylda Giegżno), córka psychologa więziennego (Arkadiusz Jakubik). Ojciec desperacko rozpoczyna poszukiwania na własną rękę. Dramatyczną sytuację, w której jest jego rodzina (Maja Ostaszewska, Katarzyna Gałązka) pogłębia kryzys ich wzajemnych relacji, niezrozumienia,… Obejrzyj serial Klangor online już teraz.

Klangor - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Klangor zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Klangor, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Klangor gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Klangor całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Klangor cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się