Wikingowie: Walhalla

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Wikingowie: Walhalla ogląda w tym momencie: 56 użytkowników (41 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Wikingowie: Walhalla cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Wikingowie: Walhalla wszystkie odcinki

Opis

Akcja serialu Wikingowie: Walhalla toczy się ponad 1000 lat temu, na początku XI wieku, i opowiada o legendarnych przygodach najsłynniejszych wikingów, czyli Leifa Erikssona (Sam Corlett), jego ognistej i zawziętej siostry Freydis Eriksdotter (Frida Gustavsson) oraz ambitnego nordyckiego księcia Haralda Sigurdssona (Leo… Obejrzyj serial Wikingowie: Walhalla online już teraz.

Wikingowie: Walhalla -

Wikingowie: Walhalla - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Wikingowie: Walhalla zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Wikingowie: Walhalla, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Wikingowie: Walhalla gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Wikingowie: Walhalla całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Wikingowie: Walhalla cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się