Bunt!

S01E01
Wybierz sezon i odcinek
Bunt! ogląda w tym momencie: 63 użytkowników (24 na telefonach)

Komentarze

zdjęcie profilu
plakat Bunt! cały (wszystkie odcinki)
Tweetnij

Bunt! wszystkie odcinki

Opis

Kajetan, Lolita, Jajko, Zośka, Bolo i inni - każdy z tych bohaterów serialu przeżył już swój nastoletni bunt, jednak w ich przypadku było to coś więcej niż burza hormonów. Dysfunkcyjne rodziny, konflikty z prawem, niewłaściwe towarzystwo to tylko niektóre z powodów ich pobytu w Młodzieżowym Ośrodku Wychowawczym. A tam… Obejrzyj serial Bunt! online już teraz.

Bunt! - wszystkie odcinki i sezony

Aby obejrzeć serial Bunt! zarejestruj się w naszym serwisie vod, a następnie wybierz sezon i odcinek serialu Bunt!, który chcesz obejrzeć. Następnie odtwórz player z konkretnym odcinkiem i rozpocznij oglądanie.

Bunt! gdzie obejrzeć?

Tysiące osób zadają sobie pytanie Bunt! całe odcinki gdzie obejrzeć? My mamy na to pytanie odpowiedź! W internecie istnieją setki stron z filmami vod i serialami, natomiast wiele z nich nie działa do końca tak jak powinna. Player długo się ładują, film co chwilę się zacina i większość czasu widzimy tylko ikonkę buforowania. Na szczęście istnieją strony takie, jak nasza, na których możesz obejrzeć Bunt! cały serial online już teraz.

Logowanie

Nie masz konta? Dołącz w 15 sekund

Nie masz konta? Zarejestruj się